Гарантійне та сервісне обслуговування кранів-маніпуляторів в Україні (Вінниця)

Сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також ремонт кранів-маніпуляторів Palfinger (Австрія), Atlas (Німеччина), Hiab (Швеція), гідроманіпуляторів, автокранів, лісових кранів, гідронасосів, ротаторів, грейферів, гідророзподільників, а також іншого спеціального обладнання в Україні здійснює компанія «Світ Маніпуляторів» (Вінниця).

Гарантійний термін експлуатації на будь-який кран-маніпулятор Palfinger (Австрія), Atlas (Німеччина), Hiab (Швеція) та ін. складає 12 місяців.

Гарантована якість виконання робіт обгрунтована як високою кваліфікацією фахівців компанії, так і наявністю необхідних інструментів, оснастки та матеріалів, запасом запчастин, без яких гарантійне обслуговування і ремонт просто не можуть бути успішними.

«Світ Маніпуляторів» несе відповідальність за працездатність техніки, що поставляється, і гарантує ремонт або заміну деталей, які вийшли з ладу, протягом усього гарантійного терміну експлуатації.

Лише фахівці можуть завчасно виявити несправність і усунути її - це набагато краще, ніж згодом здійснювати серйозний ремонт!

Замовити послугу

 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 

Послуга «Гарантійне та сервісне обслуговування кранів-маніпуляторів в Україні (Вінниця)» представлена в послугах, в розділі Гідравлічне обладнання, привідна техніка: ремонт та обслуговування обладнання.

Пошук по сайту

Шукати

Останні новини

Кран-маніпулятор визнаний високоефективною спецтехнікою
07 травня 2013 в 08:20

На думку фахівців, кран-маніпулятор - найбільш популярна сучасна спецтехніка. Вона знайшла широке застосування в будівництві, в складському та комунальному господарстві, дорожніх та інших роботах, на будь-якому промисловому підприємстві і в сільському господарстві.

Контакти

Кран маніпулятор, гідроманипулятор - Світ Маніпуляторів
(основний офіс)

22513, Україна, Вінницька, смт Турбів, вул. Миру, будинок 147
  • +38 (098) 555-7-8XX
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги